Sitel Group & Sykes are now Foundever™

This vacancy is now closed

Vacancy title
Customer Support Representative with Italian
Ref
45961
Function
Customer Service
Location
Romania | Cluj
Required language
Italian
Contract type
Permanent
Employment type
Full time
Closing date
31/03/2020
Description

Candidatul ideal

• Vorbești limba Italiană la un nivel mediu sau avansat și ai cunoștiințe de utilizare a calculatorului?
• Ești o persoană calmă, comunicativă și plină de entuziasm și îți place să ajuți oamenii din jurul tău?
• Ești în căutarea ACELUI loc de muncă unde să-ți începi cariera și să te dezvolți într-un mediu multicultural?

Dacă răspunsul tău este de 3 x DA, atunci alătură-te echipei noastre !

Descrierea jobului

Deoarece ne dorim să fim colegi pe termen lung, sperăm să ți se potrivescă descrierea de mai jos :

• Disponibilitatea de a lucra în schimburi;
• Capacitatea de învățare și dorința de autoperfecționare;
• Preluarea apelurilor venite din partea clienților cu diferite întrebări;
• Abilități de rezolvare a problemelor prin intermediul telefonului, e-mail sau prin rețelele de socializare.

Noi putem să-ți oferim, în schimbul eforturilor tale, următoarele beneficii :

• O echipă ambitioasă și pozitivă, într-o atmosferă prietenoasă;
• Mediu de lucru profesionist și clienți de renume internațional;
• Oportunitatea de a-ți dezvolta cariera și de a promova rapid în cadrul companiei;
• Training profesional ;
• Feedback constant pentru a te ajuta să te dezvolți;
• Bonus de performantă atractiv;
• Bonuri de masă de 15 RON/zi;
• Asigurare medicală privată;
• Petreceri și activități de teambuilding cu echipa.